Crysis 2, Crysis: Warhead, Crysis | Vokr.com

Slide-show

Prorok je zpět!

Crysis 2

E-shop

Informace

Galerie

Anketa

CryEngine 3

CryEngine 3 je první multiplatformní engine, který podporuje PC, Xbox 360, Playstation 3, MMO, DirectX 9, DirectX 10 a DirectX 11. Autoři z Cryteku si na něm dali velmi záležet a slibují z jejich strany maximální podporu. Postupně budou vydávat desítky různých tutorialů a dokumentů k jejich Sandbox editoru.
Celý vývojářský tým se také zůčastnil týdenního „tréninku,“ kdy po celou dobu testovali, upravovali a navzájem se učili pracovat s tímto enginem, aby z něho mohli vyšťavit maximum i na slabších mašinkách. A co nám všechno CryEngine 3 a nový Sandbox editor nabídne?
Co se týče nového Sandboxu, dokáže během chvilky vytvořenou scénu překonvertovat a následně exportovat na PC nebo Xbox 360 nebo třeba PS 3. Dále obsahuje funkci „What You See Is What You Play,“ co vidíte to hrajete. Jde o funkci tvoření okolní scény v reálném čase! Ihned v editoru například uvidíte textury, nasvícení, různé efekty a modely tak, jak je uvidíte i ve hře. Sandbox editor prošel velmi náročnou optimalizací a díky tomu autoři slibují, že při tvorbě v reálném čase nebudou žádné loadingy nebo nějaké kousání. Vše musí jít hladce a bez zbytečné ztráty času.

CryEngine 3 - technologie

Galerie - technologie

Založeno jako sekce Vokr.com
Design vytvořil beli || XHTML & CSS vytvořil Dominick