Crysis 2, Crysis: Warhead, Crysis | Vokr.com

Slide-show

Crysis 2 DEMO

Crysis 2

E-shop

Informace

Galerie

Anketa

Mapy

City Hall | Impact | Parking Deck | Pier 17 | Sky Line

City Hall

Základní informace

City Hall je mapa, která je z větší části postavena pro snipery nejen kvůli zdejšímu mostu. Ale nenechte se klamat, právě zdejší chapadla vetřelecké lodi dělají z této mapy nejvíce působivou mapu. Díky rozmanitosti podchodů je City Hall, přímo stavěna na zápasy v Capture the Flag.

City HallCity Hall

Hodnocení Provedení

Flythrough

Impact

Základní informace

Impact je jedna z map, která přímo vyzývá k souboji tělo na tělo. Rozbourané kanceláře a pokoje nahrávají k tomu, aby jste se rozhlídly, jak jsou krasně tyto prostory vymodelovány, ale bohužel s jedním mínusem, někdo Vás může uhodit do hlavy uprostřed rozjímání. Zdejší místnosti nejsou tak velké aby se v nich na dálku dalo odstřelovat.

ImpactImpact

Hodnocení Provedení

Flythrough

Parking Deck

Základní informace

Parking Deck je přesný příklad pro mód Assault. Zdejší parkoviště skrývá mnoho možností přepadu díky východům, které jsou rozmístěny snad na každém rohu a také právě vyvíšenosti která jde využít pro útok z výšky.. Protože parkoviště neoplývá velkým prostorem, tak zde jste nuceni čelit přímému střetu s nepřítelem.

SkylineParking Deck

Hodnocení Provedení

Flythrough

Pier 17

Základní informace

Zdemolované obchodní středisko, do kterého proniká voda z oceánu, tak právě vypadá Pier 17. V tomto bohem zapomenutém místě se skýtá mnoho možností, jak využí mód neviditlenosti, který získává na účonosti díky troskám, které se povalují kolem. Pier 17 je jedna z map, která nabízí mnoho místa k manévrování, jak pro odstřelovače, tak pro ramba s těžkými zbraněmi.

Pier 17Pier 17

Hodnocení Provedení

Flythrough

Skyline

Základní informace

Asi nejvíce atraktiivní mapa z celého Crysis 2, mapu zdobí velký skleněný dům který v sobě ukrývá spoustu zeleně. Díky tomu, že je tato oblast umístěna na střeše mrakodrapu, je pravě tahle mapa taky ze všech nejnebezpečnější. Ale také nejzábavnější, protože zde se najdou uplatnění pro všechny možnosti nanosuitu. Pro tuto mapu je zvolena velice oblíbená zbraň jménem Feline.

SkylineSkyline

Hodnocení Provedení

Flythrough

Založeno jako sekce Vokr.com
Design vytvořil beli || XHTML & CSS vytvořil Dominick