Crysis 2, Crysis: Warhead, Crysis | Vokr.com

Slide-show

Crysis e-shop

Crysis 2

E-shop

Informace

Galerie

Anketa

Nanosuit 2.0

Základní informace

Kdo jiný by měl vyprávět o novém Nanosuitu 2.0, než samotný zástupce firmy Crynet System, který ale musí pochopitelně zůstat v anonymitě. Já Vám nyní přináším exkluzivní překlad jeho toku myšlenek …
Když jsme poprvé, přibližně před pěti lety, vypustili svoji koncepci Nanosuitu, ihned si získal velkou část příznivců po celém světě, kteří ji označovali jako dokonalou bojovou výstroj moderního vojáka. Nebylo však naším cílem vynalézt něco, co se v budoucnu může stát standardní výbavou vojenských jednotek po celém světě. Jakkoliv to vezmete, možná jsme udělali chybu, moc se vychvalovali a dostatečně si nechránili soukromí, možná ne, ale my se svého snu nevzdali. Dále se snažíme dostat naší myšlenku o úroveň výše a přiblížit ji k ideologii dokonalého vojáka.
Vývoj tedy začal. Vzali jsme si obrovské ponaučení z našeho poslední počinu, kdy jsme se soustředili pouze na „hardware“ a nevěnovali jsme pozornost tomu nejdůležitějšímu, což je ten, kdo tento oblek bude nosit a používat. Bez ohledu na to, jaký má člověk intelekt, odvahu, fyzickou sílu, jestli je to muž nebo žena, vždy je to pouze člověk z masa a krve. Slabý, pomalý, podléhající emocím a rychle unavitelný tvor a to se s příchodem Nanosuit 2 muselo změnit. Naše první kroky tedy směřovaly k radikálnímu kroku, aby tato zbroj nejenom dostatečně chránila, ale taky posilovala. Díky speciálním hi-tech technologiím má nový Nanosuit jedinečné schopnosti imunizovat jedince proti strachu a únavě, díky chemickým látkám a nanorobotům vpravovaných do těla. Dále vysílá různé příkazy přímo do centra mozku a tím dostává člověk v Nanosuitu 2.0 dokonalý reálný přehled o telemetrii bojiště nebo třeba aktuálním času a díky systému potlačování hladu, nemusí tolik jíst. Bez jídla vydrží bez problému týden, než začne zmíněný hlad pociťovat. Samozřejmě myslíme i na další aspekty naší zbroje. Zmíním například speciálně několikrát vytvrzený keramický kryt kůže, dynamickou tzv. Faradayovu klec, která zabrání EMP výbojům porušit vnitřní funkce zbroje a nebo systém rychlého přizpůsobení do všech známých extrémních prostředí.
Crynet se snaží vyvinout něco, co je více než člověk, více než stroj. Něco co tyto dvě struktury spojí v dokonalý bezchybný soulad. A slabé stránky? To nám nic neříká. A to jak jsem říkal, že se snažíme jenom přiblížit k ideologii dokonalého vojáka, to jsem kecal … Lidský mozek je nejlepší a nejkomplexnější počítač na světě. Jenomže, když se má v jedné vteřině bez rozvahy bleskově rozhodovat, selhává a proto jsme zakročili. Náš oblek obsahuje Samosprávný systém (Semiautonomous Enhanced Combat Ops: Neuro-integration, zkr. SECOND), který extrémně zdokonaluje nervovou integraci a zvyšuje tak rychlost reakcí a přirozenou inteligenci.

Vylepšené specifikace Nanosuitu 2.0

HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

OCHRANA A BEZPEČNOST

KOMUNIKACE

ENERGIE & EFEKTIVITA

Z galerie ...

NanoSuit2desktop_0002_1920x1200NanoSuit2desktop_0001_1920x1200NanoSuit2desktop_0000_1920x1200NanoSuit2_GC09_12NanoSuit2_GC09_17NanoSuit2_GC09_15NanoSuit2desktop_0007_1920x1200NanoSuit2desktop_0006_1920x1200NanoSuit2_GC09_16NanoSuit2_GC09_14

Pro další screenshoty, přejděte do galerie!

Založeno jako sekce Vokr.com
Design vytvořil beli || XHTML & CSS vytvořil Dominick