Crysis 2, Crysis: Warhead, Crysis | Vokr.com

Slide-show

Crysis 2 DEMO

Crysis 2

E-shop

Informace

Galerie

Anketa

Postavy

Tara Strickland

Tara Strickland

Je dcerou majora Stricklanda, který tragicky umřel před třemi lety na Lingshanových ostrovech. Tara oplývá inteligencí a je velmi tvrdá, o tom svědčí různé medaile z bojových sportů a střeleckých soutěží. Protože měla za vzor svého otce, tak vstoupila do armády, konkrétně do Navy Seals. Bohužel kvůli smrti svého otce Majora Stricklanda opustila armádu a vstoupila do služeb soukromé společnosti CELL, jako poradce v oboru výkonu a Logistiky.

Nathan Gould

Nathan Gould

Bývalý šéf z Hargreave-Rasch Corporation, společnost zabývající se nanotechnologiemi a biotechnickými materiály. Díky invazi Sephů se jeho psychický stav změnil a dnes trpí paranoiou. Právě kvůli jeho psychickému stavu jeho vědecká osobnost upadla. V minulosti měl Nathan vysoké postavení, díky jeho úspěchům v biochemii, biotechnologii a jeho vysokému věku.

Prorok (Laurence Barnes)

Prorok

V roce 2020 byl Prorok vyslán na misi, která se odehrávala Lingshanových ostrovech. Říká se, že díky jeho odvaze a vynalézavosti se dostal jako jediný z celého Raptor týmu z těchto ostrovů živý. Dnes se snaží chránit svět s pomocí jeho nanoobleku.

Jacob Hargreave

Jacob Hargreave

Narozen v Ohio roku 1896, původně vyrůstal jako mladík ze střední rodiny. Ale díky silnému podnikatelskému duchu se z něho brzy stal nejmocnější a nejbohatší muž na planetě. Uvědomil si, že myslet do budoucna a nedůvěra vládě ho vynese v očích američanů.

Založeno jako sekce Vokr.com
Design vytvořil beli || XHTML & CSS vytvořil Dominick