Crysis 2, Crysis: Warhead, Crysis | Vokr.com

Slide-show

Crysis e-shop

Crysis 2

E-shop

Informace

Galerie

Anketa

Zbraně

Hammer

Hammer

Nejnovější ruční zbraň Ukrajinské firmy Lisunov. Používá munici vysoké ráže a je schopen prostřelit i neprůstřelnou vestu.
Kvůli nízké kapacitě zásobníku a vysokému zpětnému rázu je nedostačující pro vojenské účely, ale i přesto je populární u osobních ochranek a dalších soukromých skupin po celém světě, kde se průraznost cení více, než kapacita zásobníku.
V poslední době se ukázalo, že mega korporace Crynet uzavřela smlouvu s firmou Lisunov, která má vybavit jejich soukromý sektor CELL pistolemi Hammer.

SCAR

SCAR

Představen v roce 2018, vyvinut Americkou firmou Scrutch Industries, je nyní SCAR standardní útočná puška využívána všemi Americkými silami. S využitím nových nábojů, které jsou menší, než předchozí 5.56 mm, nabízí SCAR zvýšenou kapacitu zásobníku s nulovým dopadem na efektivnost v boji. Testy potvrdili, že překračuje své předchůdce ve všech směrech.
SCAR nabízí ještě kratší variantu SCARAB a sniper pušku SCARE. Zbraně SCAR byli představeny krátce před incidentem na Lingshanových ostrovech. Po úspěšném zkušebním období se stala puška volbou pro všechny části Amerických vojenských sil a vojenských dodavatelů po celém světě.
Na zbraň lze připojit celou řadu příslušenství, včetně granátometu a optických zaměřovačů, což je vynikající taktická volba při rychle se měnících bojových situací moderních konfliktů.

Marshall

Marshall

Nejnovější model brokovnice slavného Italského výrobce zbraní – firmy Corbett. Jeho rám je vyrobený z odolného polymeru a je vybaven nastavitelnou pažbou. Zbraň se prokázala v boji a je už několik let používána policejními speciálními jednotkami.
Jeho vysokokapacitní zásobník řeší problémy s nedostatkem munice u předchozích modelů. Díky novým dvanácti typům munice je možné přidělat tlumič, což se hodí při tajných operacích.
Stejně jako jeho předchůdci, i Marshall poskytuje vynikající výsledky při použití na blízké cíle, a díky své vysoké průraznosti i na těžce obrněných jednotkách.

Jackal

Jackal

Zbraň je navržena firmou Bishop Ballistics a to přímo pro vojenské účely. Hlavní výhody Jackala je přesnost, malý zpětný ráz a vysoká kadence. Skvělý společník v městské bojové zóně.
Přes svojí nákladnou výrobu je Jackal žádanou zbraní u soukromých vojenských dodavatelů a bezpečnostních složek, které si Jackala oblíbili pro jeho spolehlivost, vysokou kadenci a vysokokapacitní zásobník. Pokud je na cíl vystřílen celý zásobník, nezůstane místo bez děr.

Feline

Feline

Samopal Evropské výroby s vysokokapacitním zásobníkem a působivou kadencí 1200 kulek za minutu v plně automatickém režimu. Feline byl představený v roce 2019 a v roce 2023 je stále považován jako nejlepší samopal své třídy a je oblíben hlavně pro svoji kadenci, ovládání a kompaktní ergonomický design bullup.
Feline využívá 4,7mm pistolovou munici nové generace, a díky malé velikosti nábojů se zvyšuje kapacita zásobníku.
K Feline je možno připojit i příslušenství, jako je laser nebo reflexní zaměřovač.

Grendel

Grendel

Grendel je bitevní puška s obrovskou průrazností, velkým dostřelem a ničivou silou, vyvinut Ukrajinskou firmou Lisunov.
Grendel umí pěkně zatopit obrněným jednotkám nebo nepřátelům za krytem. Jeho 6,8 mm náboje s dutou špičkou jsou navrženy pro maximální poškození tkáně a následnému vykrvácení.
V posledních letech byl Grendel široce používaný silami USMC a nahrazuje samopal SCAR, hlavně kvůli svému dostřelu a průrazností.

K-Volt

K-Volt

Jak již název napovídá, K-Volt používá ke střelbě elektřinu. Střílí elektrostatické projektily, které poskytují velkou průraznost. K-Volt je blíž spíše k paintballové zbrani, než běžným střelným zbraním. Je méně účinný proti pohyblivým cílům.
K-Volt je používána policií a soukromými bezpečnostními pracovníky, kde se používá hlavně kvůli nesmrtící eliminaci protivníka, ale riziko smrti, stejně jako u paralyzérů a tazerů zůstává.
Nepotvrzené zprávy naznačují, že Crynet vyvinul K-Volt primárně pro vojenské účely, jako EMP zbraň kvůli zvýšené používanosti nanoobleků a proti vozidlům.

JAW

JAW

JAW je nejnovější přenosná protitanková zbraň. Vyvinut Švédskou firmou Hagerling je JAW používaný všemi vojenskými orgány Spojených Států a dalšími vojenskými silami na celém světě. Pomocí teplem naváděných raket dokáže eliminovat moderní tanky, obrněná vozidla a také skupiny pozemní pěchoty.
Raketomet je navržen pro městský boj a disponuje velkým dostřelem. Díky možnosti využití omezených SACLOS pokynů dokáže ničit pohyblivé cíle, nebo dokonce i vrtulníky na vzdálenost větší než 500 metrů.
JAW je jednorázová zbraň, která je po jednom výstřelu již nepoužitelná. Vzhledem k tomu je vyroben z lehkých kompozitních materiálů. Protitankoví specialisté proto můžou nést několik raketometů JAW najednou, na rozdíl od zbytku vybavení pěchoty.

X-43 MIKE

MIKE

X-34 je vysoce silná experimentální zbraň, která vysílá mikrovlnné záření. Zbraň je vyvinuta společností CryNet, původně určená pro rozptýlení davu bez ztrát na životech. Nepřátele eliminuje tak, že mikrovlnné záření začne nepříteli ohřívat vodu a tuky v těle, což způsobuje dočasnou bolest.
Vlnová délka vyzařovaného mikrovlnného paprsku, spolu s vysoce zvýšeným výkonem je MIKE neuvěřitelně smrtící zbraň, která doslova vaří člověka zevnitř. Dokáže také vznítit hořlavé látky, nebo nechat vybuchnout tlakové nádoby v důsledku zvýšení tlaku páry uvnitř.
MIKE kompenzuje jeho omezený dostřel vysoká spotřeba energie. Ochranu před MIKE poskytuje jedině tlusté kovové stínění. Záření dokáže proniknout i přes neprůstřelnou vestu, dveře auta a cisterny. MIKE by se dal jednoduše nazvat jako „plamenomet 2.0“.

SCARAB

SCARAB

Představen v roce 2018 je SCARAB více kompaktní a menší druh SCARu. S využitím pokročilých kulových nábojů, které jsou menší, než předchozí 5,56 mm. SCARAB disponuje větší kapacitou zásobníku a větší kadencí, která činí 900 ran za minutu, oproti 700 ranám SCARu, ale to se redukuje jeho kratší hlavní, díky které má SCARAB větší zpětný ráz.
Na zbraň lze připevnit celou řadu příslušenství, včetně tlumiče, podvěsnou brokovnicí a podobně.

M2014 Gauss v2

GAUSS

Nyní v jejím druhém provedení po úspěšném polním testu na Lingshanových ostrovech, je Gauss puška M2014 určená speciálně pro vojáky, zapojené de asymetrického válčení. Zbraň disponuje hlavně rychlostí vystřeleného projektilu, díky níž nahradila předchozí generaci 0,50cal sniper pušek.
Zbraň vyvinula společnost CryNet, a do tří let po představení se stala M2014 standardní zbraní bezpečnostních jednotek CELL. Mluvčí CryNet, Elliot Schwarz vidí Gauss pušku jako průlom moderních zbraní.

L-TAG

L-TAG

L-TAG je moderní granátomet vyvinutý společností Amim-Selbach Defense Corporation. Může vrhat 60mm granáty. L-TAG poskytuje mnohem větší možnosti tím, že střelec dokáže odpálit granát ještě za letu.
Extra technologie obsažená v každém granátu, spolu s menším množství výbušniny má za následek menší rozsah výbuchu, než u jiných výbušnin. Z bezpečnostních důvodu a pro větší taktické využití má granát L-TAG fotobuňku, která dokáže rozeznat přítele a nepřítele.

HMG

HMG

HMG je těžký kulomet s velkou palebnou silou vyvinuta firmou Schwars systems. I několik desetiletí po skončení studené války je dodnes HMG jednička v těžkém kalibru. Vyrobena z vysoce odolných uhlíkových vláken.
Jeho střelba dokáže proniknout i přes nepříliš silný kryt, nebo lehce obrněná vozidla. Účinky proti "měkkým" cílům jsou doslova devastující.
Protože je HMG příliš těžký na to, aby ho běžně nosili vojáci, je často montován do vozidel, nebo je umístěn na strategická místa. Nosit ho ssebou může pouze osoba s nanooblekem, pro který není problém unést tuto těžkou zbraň

Založeno jako sekce Vokr.com
Design vytvořil beli || XHTML & CSS vytvořil Dominick