Crysis 2, Crysis: Warhead, Crysis | Vokr.com

Slide-show

Crysis 2 DEMO

Crysis

E-shop

Informace

Galerie

Anketa

Zbraně - Ruční

Pěsti

Pěsti

Díky nanoobleku získává jeho nositel více využití svých rukou. Pokud nejsou k dispozici žádné zbraně, pěsti jsou spolu s funkcemi nanoobleku skvělá volba. Režim rychlosti zvyšuje rychlost úderů a režim síly zvyšuje poškození údery, avšak za cenu energie nanoobleku. S pěstmi je také možno uchopit nepřítele a pomocí režimu síly ho odhodit , což znamená jistou smrt.

Specifikace:

Socom

Socom

Pistoli Socom vyvinula firma BBauer Company a využívá ji jak Korejská Lidová Armáda, tak i síly Americké armády. Zbraň je dobře vyvážená, takže skvěle padne do ruky, navzdory svojí velikosti má velkou kapacitu zásobníku, a celkem dobrou průraznost i přesnost. Pistoli lze přepnout do polo-automatického režimu, kdy vypálí z hlavně dvě kulky rychle za sebou.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

Zbraně - Útočné

MPX8

MPX8

Samopal MPX8 využívají především jednotky Korejské Lidové Armády. Hlavní výhoda této zbraně je vysoká kadence, díky ní může eliminovat skupinu nepřátel během několika vteřin, avšak za cenu velkého zpětného rázu. Jeho hlavní nevýhoda je, jak už bylo řečeno – velký zpětný ráz, pak krátký dostřel a malá průraznost.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

FY71

FY71

FY71, podobající se AK-74 je primární zbraň jednotek KLA. Má slušnou průraznost, kadenci i přesnost. Možnost nabití zápalnou municí dodává FY71 mnohem větší průraznost, než se standardní municí.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

SCAR

SCAR

SCAR je široce využitelná zbraň vyvinuta firmou Scrutch Industries. Díky možnosti připojit prakticky každé rozšíření (optiky, granátomet, tlumič…) se ze SCARu může rychle a jednoduše stát odstřelovací puška, nebo tichý zabiják. V porovnání se svým Korejským protějškem FY71 je SCAR přesnější, spolehlivější a účinnější.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

XM2014

XM2014

XM2014 je vyvinuta Italskou společností Corbett a využívají ji jak vojenské a policejní síly, tak i soukromé ochranky. Vyniká v boji na blízko, ale protože je upravitelná, najde využití i v boji na střední vzdálenosti. Hlavní nevýhoda je malá kapacita zásobníku, který pojme 8 nábojnic.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

DSG1

DSG1

Odstřelovací pušku DSG1 využívají především Korejské síly. Výhoda DSG1 spočívá v tom, že ani ve střelbě na dálku neztrácí nic ze své síly. Sniper munice způsobuje vážné škody, člověka zabije jednou ranou. Je pochopitelné, že jako sniper puška má DSG1 malou kadenci a je nevhodná pro boj nablízko. Bohužel na pušku nelze připojit tlumič, takže po prvním výstřelu je pozice střelce ihned odhalena.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

GK8 Gauss Rifle

GK8

GK8 je nová zbraň vynalezena ve Spojených Státech. Na rozdíl od jiných zbraní je Gauss puška vyrobena z odolných slitin, jako je karbid wolframu. Ocelové projektily, které střílí, letí rychlostí osmkrát převyšující rychlost zvuku. Gauss puška je skvělá dalekonosná zbraň, která dokáže bez problému prostřelit i nanooblek.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

LAW

LAW

LAW je raketomet na jedno použití (3 rakety), používaný jak Americkou armádou, tak Korejskými silami. Má v sobě zabudovanou optiku a laser, pomocí kterého je vystřelená raketa naváděna k cíli. Je efektivní proti lehce obrněným vozidlům a letadlům, ale svoji práci odvede i na těžce obrněných vozidlech. LAW lze použít, jako raketomet Javelin, stačí raketu vystřelit do výšky, a pak ji pomocí laseru navést na cíl.

Technické specifikace:

Munice:

Hurricane minigun

Minigun

Huricane minigun je zničující zbraň, která je vysoce účinná jak proti pěchotě, tak proti lehkým vozidlům nebo jednotkám s nanoobleky. Má velkou kapacitu zásobníku, což umožňuje asi 2 minuty zcela nepřetržitě střílet. Vzhledem ke své váze ho můžou používat za chůze pouze jednotky s nanooblekem.

Technické specifikace:

Na zbraň lze připevnit:

MOAC

MOAC

Molekulární Akcelerátor, známý jako MOAC, je zbraň vytvořená Sephy. MOAC využívá vodní páry z okolního vzduchu, tu mění na kousky ledu, které střílí. Muž jménem Laurence Barnes dokázal tuto zbraň přeměnit pomocí součástek z minigunu tak, aby ho mohli používat i lidé. MOAC nepotřebuje žádnou munici a má vysokou palebnou sílu.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

MOAR

MOAR

MOAR nástavec na MOAC, který místo střílení kousků ledu vypouští proud studeného vzduchu. Vzduch je tak studený, že dokáže zmrazit člověka, nebo vozidlo v kus ledu. Před „střelbou“ se MOAR asi 1-2 sekundy nabíjí.

Technické specifikace:

Munice:

Na zbraň lze připevnit:

TAC gun

TAC

TAC Gun je přenosná nukleární zbraň vyvinutá Americkým námořnictvem. Střílí jaderné střely o velikosti standardního granátu, které mají ovšem sílu jako menší jaderná hlavice. Ten, kdo používá TAC Gun, nesmí stát moc blízko dopadu jaderné střely. Střelce by okamžitě zabila tlaková vlna. Zbraň má automatický zaměřovací systém.

Technické specifikace:

Munice:

Zbraně - Stacionární

Shi-Ten

Shi-Ten

Stacionární kulomet Shi-Ten je o něco silnější než minigun, ale má menší kadenci. Je často osazován do lehkých vozidel, jako je HMLTV-998 bulldog, truck, ale i jako lehký kulomet tanků. Vyskytuje se i samostatně, například přidělaný na barikádě. Má sice neomezenou munici, ale to je kompenzováno častým přehříváním.

Technické specifikace:


Zbraně - Doplňky

Tlumič

Tlumič Činí zbraň neslyšitelnou, je to skvělý pomocník při tajných operacích.


Baterka

Baterka V noci je baterka nejužitečnější věcí, pokud se prodíráte hustou džunglí.


Laser

Laser Pokud si chcete usnadnit míření, není nic lepšího, než si na zbraň nasadit laser.

Taktické přídavné zařízení

TPZ Vystřeluje malé náboje napuštěné sedativy, které nepřítele ihned uspí.


Podvěsný granátomet

Granátomet Na větší skupinu nepřátel, nebo nepřátelské bunkry a opevnění je granátomet nejlepší řešení.

Reflexní zaměřovač

Reflexní zaměřovač Zlepší viditelnost na krátkou vzdálenost.


Útočná optika

Útočná optika Zlepší viditelnost na delší vzdálenost.


Sniper optika

Sniper optika Se sniperskou optikou není problém trefit kilometr vzdálený cíl. Opticky cíl přiblíží až 10x.

Zápalná munice

Zápalná munice Tuto munici může použít jen Korejský samopal FY71. Munice je napuštěna látkami, které při nárazu vzplanou a nepřítel nejen že utrpí průstřely, ale i četná popálení.
MOAR

MOAR Nástavec na Sephskou zbraň MOAC. Vypouští proud mrazivého vzduchu, která nepřátele zmrazí v kus ledu.


Zbraně - Výbušniny

C4

C4 C4 se skládá ze dvou částí, výbušné, a dálkového detonátoru. Výbušnina může být přidělána na zeď, vozidlo nebo jakoukoli jinou překážku, a následně dálkově odpálena.
M18 Claymore

Claymore Claymore funguje na principu snímání pohybu a tepla. Jakmile někdo projde kolem jeho snímací plochy, okamžitě se aktivuje a exploduje.

Anti-tanková mina

Mina Mina sloužící převážně k eliminaci těžkých vozidel. Stačí, aby nějaké vozidlo zatlačilo na dosedací plochu miny, okamžitě exploduje. Když tank nezničí, tak mu minimálně poškodí pásy.


Zbraně - Granáty

M26A1 Frag Grenade

Frag Granát Americké výroby. Primárně se používá hlavně z vypuzení nepřátel z krytů. Po výbuchu zabije vše živé v okruhu dvou metrů.M84 Flashbang

Flash M84 Flashbang po výbuchu na čas oslepí a ohluší všechny nepřátele v okruhu dvou metrů.AN-M8 HC Smoke Grenade

Smoke AN-M8 HC kouřový granát je skvělá volba při krytí. Granát po dopadu vytvoří hustý oblak dýmu, který taky své nepřátele oslepí a funguje jako slzný plyn.EMP Granát

EMP Nano-distruptor, nebo EMP granát je elektronický granát, který při detonaci vydává malé elektro-magnetické impulzy, které vyřadí z provozu všechnu blízkou elektroniku, nebo nanooblek.


Založeno jako sekce Vokr.com
Design vytvořil beli || XHTML & CSS vytvořil Dominick