Crysis 2, Crysis: Warhead, Crysis | Vokr.com

Slide-show

Prorok je zpět!

Crysis 2

E-shop

Informace

Galerie

Anketa

Představení: Crysis 3

22.10.2012 13:16 02

Free SDK CryEngine 3
Už na začátku tohoto roku unikli první informace o chystaném třetím díle FPS střílečky Crysis. Jistě si pamatujete chybu zaměstnance Cryteku, který omylem zveřejnil hru na digitálním systému Origin, a dal tak vědět širokému spektru hráčů, že se Crysis 3 někde v hlubinách Cryteku opravdu vyvíjí. A co nás vlastně čeká ve třetím pokračování?

Crysis3Crysis31

Crysis 3 má na starosti vývojářské studio Crytek, které je známé hlavně kvůli vlastnímu hernímu enginu, pod výstižným názvem CryENGINE. A právě díky tomuto enginu má Crysis 3 nabídnout opravdu nádherné grafické zpracování a velkolepý dynamický systém. Můžeme si také připomenout, že značka Crysis je známá hlavně kvůli náročné leč nádherné grafice, kterou oplýval hlavně první díl Crysis se kterým mají ještě dodnes problémy i ty nejvýkonnější počítače.

Crysis32Crysis33


Hráči se vžijí opět do role Proroka a vrátí se zpět do New Yorku. Bohužel pro vás celé město je zahaleno nanokopulí korporací Cell. Přímo uvnitř kopule se teď nacházejí deštné pralesy a co víc "7 divů". Což je vlastně 7 různých prostředí, které budete, vy jako Prorok, při své cestě za svobodou prozkoumávat a se svým novým lukem se tak stanete nejobávanějším lovcem planety.

Vydání Crysis 3 je naplánováno na únor 2013 a to pro PC, Playstation 3 a Xbox 360. Hru si můžete předobjednat na Xzone.cz

Autor: Jan Janoud | Zdroj: EA, Xzone, YT

nEophyte - intel e-sports club

Komentáře

wholesale titans jerseys @ 26.04.2013 17:44
All types of helmets in the market are popular irrespective of the controversies they have undergone in the past. Camper Trailers have the characteristic of Womens Robert Griffin III Jersey being encl . Large number of nfl jerseys 2013 people now days enter into used bike market whenever they feel the need to wholesale Jerseys paypal replace their old .

cheap tigers jersey @ 24.04.2013 09:24
Major league baseball offers lots of vendors positioned all around their ballparks and people around the world cheapchargersjersey.webs.com have memorabilia associated with football covered all through their own homes. http://wholesalejaguarsjersey.webs.com/ For that fan that has everything, you must purchase a football neon sign and proudly hold it in your own online game as well as nfljerseyschinacheap2u restroom. The best way to make your business a success is to advertise it to the public.

Strana: 1

Vložit vlastní komentář

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát 128?
Odkazy se převádí automaticky, HTML & BB code jsou zakázány.

Založeno jako sekce Vokr.com
Design vytvořil beli || XHTML & CSS vytvořil Dominick